Styrelsen/kontakt

 
Styrelsen Östsvenska Taxklubben
Funktion Namn / adress Tel / Mobil Mail
Ordförande AU / Firmatecknare
Ansvarig utgivare
 IT-ansvarig
Tommy Vestergren Splitsvägen 2 139 55 Värmdö 0708-48 07 56 t.vestergren@telia.com
Vice ordförande Viltspårskommittén SAMMANKALLANDE Kommittén för alternativa aktiviteter Peter Ekelund Lisebergsvägen 23 136 68 Vendelsö 0704-92 70 66 peter.ekelund01@telia.com
Sekreterare AU /Firmatecknare Sekreterare under året Caroline Karlsson Odlingsvägen 54 745 97 Enköping 070-335 87 22
ostsvenskatk@gmail.com
Klubbmästare Ansv för ÖsvTk medlemsregister Anna Larsén Toftvägen 15 181 43 LIDINGÖ 070-642 03 41 anna.larsen181@gmail.com
Kassör AU / Firmatecknare Drevprovskommittén Lisa Ulltin MYGGDALSVÄGEN 50 LGH 1002 135 43  TYRESÖ 0735-43 63 44 tax@ulltin.com
Ledamot Utställningskommittén SAMMANKALLANDE Helen Eriksson Filarvägen 9 176 71 Järfälla 0702-99 83 87 skattungen@yahoo.se
Ledamot Utställningskommittén Hemsidekommittén Prisförvaltare
Sanna Lahenvirta 
Tellusgränd 4
194 74 Spånga
0762-196665
lahenvirtasanna@gmail.com
Ledamot Sponsorkommittén Ansvarig Helene Redving Lingonvägen 33 647 93 Mariefred 0704-38 39 00 redving@comhem.se
Ledamot Drevprovskommittén Anders Sparring Höstrågvägen 1 178 35 Ekerö 08-560 200 49 076-100 34 56 sparring.anders@gmail.com
Ledamot Drevprovskommittén SAMMANKALLANDE Ansv för anm till DrevSM Anders Hansson Ekebergabacken 8 123 34 FARSTA 070-248 86 62 anders.t.hansson@wspgroup.se
Ledamot Viltspårskommittén SAMMANKALLANDE Ansv anm Viltspårs SM Christian Gabler Optimusvägen 3C Lgh 1203 194 34  Upplands Väsby 0709-28 21 93
christian.ro.gabler@gmail.com
Revisorer och valberedning mm Östsvenska Taxklubben
Funktion Namn / adress Tel / Mobil Mail
Revisor Margareta Nyström Paulin Smedvägen 7    Kallhäll 176 71  Järfälla 0411 533307 bost 0761 663307 margareta.paulin@yahoo.se
Revisor Christina Trolle Sandstensvägen 30 167 64 Bromma 08-25 14 92 christina.trolle@telia.com
Revisor-suppleant Jan Sixtfors Runsättra Gård 147 91 Grödinge 08-500 300 09 kennelstrax@hotmail.com
Revisor-suppleant Annika Lundin Hästhagsvägen 3 123 52  Farsta 08-707 98 97 070-2607073 lundinmodin@hotmail.com
Valberedning SAMMANKALLANDE Göran Nilsson Pannåvägen 8 19638 Kungsängen 0705-886566 torpberg@hotmail.com
Valberedning Eva Mindesparr LEO SUNDBERGS VÄG 5 184 70  ÅKERSBERGA 0703-990786 0768-335402

 

loggamellan  
Webbinfo:Sidan ägs av Östsvenska Taxklubben och är skapad i september 2013. Ansvarig utgivare är Tommy Vestergren